AVEST Mobile ID – цифрове посвідчення особи, що діє на базі мобільного телефону і завжди наявне у Вас при собі.

AVEST Mobile ID – це цифрове посвідчення особи, що діє на базі мобільного телефону і завжди наявне у Вас при собі.

Так само це найбезпечніший та зручний спосіб ідентифікації для використання будь-яких електронних сервісів та послуг.

Тепер Ваш телефон – це Ваш мобільний цифровий паспорт, який завжди з Вами. Сучасний спосіб мобільного ідентифікації особистості Avest Mobile ID можна використовувати в будь-якому місці, де є мобільний зв’язок, в своїй країні або за кордоном.

За допомогою Mobile-ID Ви можете входити в електронне середовище сервісів, здійснювати платежі, укладати угоди, користуватись кваліфікованим електронним підписом (КЕП). Крім того, наприклад, Ви можете зручно здійснювати банківські операції за допомогою смарт-пристроїв в незалежності від місця знаходження. Mobile-ID допоможе Вам вести справи як Вашого приватного життя, так і бізнесу.

AVEST Mobile-ID – це зручно!

Працює в мобільному телефоні, планшеті, комп’ютері.
Для його використання підходять як смартфони, так і прості мобільні телефони.
Ви можете використовувати його всюди, де є мобільний зв’язок.

Для використання Вам потрібен лише мобільний телефон, який зазвичай у Вас з собою!

AVEST Mobile-ID – це безпечно!

Ідентифікаційна інформація і цифровий підпис в Avest Mobile ID захищені технологією безпеки високого рівня і відповідними пін-кодами. Мобільний телефон одночасно служить і смарт-картою для кваліфікованого електронного підпису, так і пристроєм для читання карт.

Avest Mobile ID відповідає вимогам закону про цифровий підпис, а технічні і організаційні вимоги дотримуються так само строго, як при випуску смарт-карти або токена для електронного підпису.

Схожі записи