Апаратний криптографічний модуль (Hardware Security Module Ukraine) AvHSM-UA

Апаратний криптографічний модуль (Hardware Security Module Ukraine) AvHSM-UA – це апаратний криптографічний модуль, який працює на забезпечення інформаційної безпеки підприємства аналогічно захищеному носію інформації (токен) AvestKey, але використовується як «криптографічний прискорювач» при великому потоці даних, тобто для прискорення проведення криптографічних транзакцій, вироблення підпису для сертифікатів відкритих ключів, груповий генерації ключів, шифрування даних та інших операцій з авторизацією на основі двофакторної аутентифікації.

AvHSM-UA забезпечує високий рівень безпеки криптографічних ключів:

  • використання криптографічних ключів всередині вироби;
  • зберігання криптографічних ключів в зашифрованому вигляді з контролем цілісності;
  • підтримка ролей офіцера безпеки і користувача;
  • здійснений двохфакторну доступ;
  • контроль розтину корпусу;
  • контроль цілісності внутрішнього програмного забезпечення;
  • блокування криптографічних ключів при несанкціонованому розтині корпусу.

Адміністрування та налаштування виробу здійснюється через веб-сервер по захищеному протоколу HTTPS.

Розрахований на багато користувачів режим використання: Підвищення ефективності використання AvHSM-UA, включаючи зменшення витрат на забезпечення інформаційної безпеки підприємства, забезпечується за рахунок застосування одного примірника AvHSM-UA в інтересах кількох користувачів. В даному випадку відбувається віртуалізація пристрої для кожного користувача, забезпечується відокремлений доступ до активів пристрою і незалежне використання AvHSM-UA.

Більш докладні характеристики апаратного криптографічного модуля (Hardware Security Module Ukraine) AvHSM-UA Ви можете дізнатися зв’язавшись з нами.

Схожі записи